A jelenlegi nagy melegre tekintettel, az országos tisztifőorvos, visszavonásig elrendelte a hőségriadót.

A Járóbeteg – Ellátó Centrum nyitvatartási időben várja mindazokat, akik szeretnének a klimatizált várótermekben megpihenni.

Kérjük, vigyázzanak magukra és egymásra!

Kérjük, osszák meg felhívásunkat, hogy ez minél több emberhez eljuthasson.

Együttműködésüket előre is köszönjük!

2026.06.25.